Przetarg: Bieżące utrzymanie dróg gminnych
Opis zamówienia
Bieżąca konserwacja dróg gminnych o nawierzchni nie ulepszonej w 2025 r. 89 900,00 m2, dostawa kruszywa betonowego 0/63 200 ton, kruszywa betonowego 0/31,5 400 ton, destruktu asfaltowego 0/31,5 1500 ton, kruszywa łamanego kamiennego 0/31,5 100 ton.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 marca 2025
- Data publikacji
- 24 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego