ZP-271 / 79 / WIK-RI / 2025
Przetarg: ZP-271/79/WIK-RI/2025 Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej budowy kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej w miejscowości Bierzglinek wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Opis zamówienia
ZP-271/79/WIK-RI/2025 Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej budowy kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej w miejscowości Bierzglinek wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego (ID 1190568)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP-271 / 79 / WIK-RI / 2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 października 2025
- Data publikacji
- 9 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego