Przetarg: Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg, ulic, placów w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie Gminy Żukowo – Rejon IV
Opis zamówienia
ZP.271.58.2025 Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg, ulic, placów w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie Gminy Żukowo – Rejon IV (ID 1209013)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 6 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego