Wyniki przetargu: Zagospodarowanie przestrzeni wokół zabytkowego Dworku Skarbków przy ul. Okulickiego 8 w Grodzisku Mazowieckim (dz. nr ew. 68/1,69/2,69/3 obr. 30) realizowane w ramach projektu pn. "Ochrona dziedzictwa...
Opis zamówienia
ZP.271.3.2026 Zagospodarowanie przestrzeni wokół zabytkowego Dworku Skarbków przy ul. Okulickiego 8 w Grodzisku Mazowieckim (dz. nr ew. 68/1,69/2,69/3 obr. 30) realizowane w ramach projektu pn. "Ochrona dziedzictwa kulturowego poprzez remont Dworku Skarbków w Grodzisku Mazowieckim" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu „Mazowsze bliższe obywatelom dzięki Funduszom Europejskim” Działanie: "Rewitalizacja miast” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. (ID 1246419)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 lutego 2026, 12:00
- Data publikacji
- 15 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
