ZP.271.2.21.2025.AS
Przetarg: Zimowe utrzymanie ulic i dróg na terenie miasta Tuchola w sezonie 2025/2026
Opis zamówienia
ZP.271.2.21.2025.AS Zimowe utrzymanie ulic i dróg na terenie miasta Tuchola w sezonie 2025/2026 (ID 1188973)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.2.21.2025.AS
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 października 2025
- Data publikacji
- 7 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego