Wyniki przetargu: Remont drogi gminnej 270794K na odcinku I - w km od 00+000,00 do km 00+022,00 na odcinku II - w km od 00+038,00 do km 00+496,00 w miejscowości Szalowa, Gmina Łużna.
Opis zamówienia
22 × Remont drogi gminnej 270794K na odcinku I - w km od 00+000,00 do km 00+022,00 na odcinku II - w km od 00+038,00 do km 00+496,00
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 marca 2025
- Data publikacji
- 24 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego