ZP.26.GO.1PZP.2025
Wyniki przetargu: ZP.26.GO.1PZP.2025 Obsługa Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w 2025/2026 roku.

Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest obsługa Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w 2025/2026 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 7 do SWZ oraz projekcie umowy stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.26.GO.1PZP.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 marca 2025
- Data publikacji
- 3 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego