PMSP.321.1.2023
Przetarg: zorganizowanie i przeprowadzenie kursu masażu relaksacyjnego oraz arteterapii z elementami psychologii dla obywateli Ukrainy w ramach programu „Wsparcie ukraińskich imigrantów w Pomorskiem”
Pomorska Medyczna Szkoła Policealna Im. Aliny Pienkowskiej W GdyniGdynia, Pomorskieprzetarg nieograniczony
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PMSP.321.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 17 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

RNA/239/2026 - Oprogramowanie Autodesk Inventor + Visio Professional 2024
Zamawiający
Uniwersytet Morski W Gdyni

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup i dostawa wskaźników laserowych ZENWIRE S15 Czarny
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Gdańsku

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

RNA/294/2026 - Dostawa Komputer NVIDIA Jetson AGX Thor
Zamawiający
Uniwersytet Morski W Gdyni

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Gdańsku

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
dostawa materiałów dla naprawy mostu i przepustu L.212
Zamawiający
Pkp Polskie Linie Kolejowe S.A.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. Z O.O.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. Z O.O.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026