DZP.271.1.4.2023.MCz
Przetarg: „Zmiana sposobu użytkowania budynku mieszkalnego jednorodzinnego na Dom dla dzieci w ramach działalności publicznej placówki opiekuńczo - wychowawczej wraz z jego przebudową”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZP.271.1.4.2023.MCz
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 11 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
