FZ.322.35.23.EB
Przetarg: Zimowe utrzymanie przystanków komunikacji miejskiej, schodów, kładek, ciągów pieszych i chodników, dojść do parkomatów oraz parkingów płatnych na terenie miasta Piły w sezonie zimowym 2023/2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- FZ.322.35.23.EB
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 października 2023, 08:00
- Data publikacji
- 22 września 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Urząd Miasta I Gminy Kórnik

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026
Zamawiający
Aquanet S.A.
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026

Zamawiający
Gmina Przygodzice

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Gmina Krzywiń

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
W - wykonanie robót; Oddział Kalisz; Ostrów Wlkp. Ostrzeszów (miasto)
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Kaliszu
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Kaliszu
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Kaliszu
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026