ZP.26.U.02.2022
Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych Powiatu Jędrzejowskiego w sezonie zimowym 2022/2023
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.26.U.02.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 26 września 2022, 06:00
- Data publikacji
- 14 września 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

837 D Rusztowanie warszawskie na 10m roboczych


Filtr powietrza FD 315 do kanałów okrągłych fi 315mm /SALDA/


Worek antykorozyjny VCI 1250x850x2400mm, 80μ


„Budowa magazynu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej dla Gminy Radków”

ZP-1530-2026 Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi - 20 zestawów