ZP.271.1.1.2025.MB
Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg, leżących po zachodniej stronie Al. Krakowskiej - zamówienie na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.1.1.2025.MB
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 14 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”