Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na ternie Gminy Tymbark w sezonie zimowym 2025/2026
Opis zamówienia
Zimowe utrzymanie dróg gminnych na ternie Gminy Tymbark w sezonie zimowym 2025/2026 Zimowe utrzymanie dróg gminnych na ternie Gminy Tymbark w sezonie zimowym 2025/2026Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na kompleksowym zimowym utrzymania dróg gminnych w sezonie 2025/2026 na terenie Gminy Tymbark o łącznej długości około 19,140 km o szerokości od 2,0 do 4,0 m.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 listopada 2025, 08:30
- Data publikacji
- 7 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego