PN102024
Przetarg: ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH NA TERENIE GMINY MIKOŁÓW W SEZONIE 2024/2025
23 października 2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PN102024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 października 2024, 11:00
- Data publikacji
- 23 października 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Podział geodezyjny działki 1950/23 w Tychach
Zamawiający
Polskie Koleje Państwowe S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Usługa kompleksowego ubezpieczenia na potrzeby Szpitala Powiatowego w Zawierciu
Zamawiający
Szpital Powiatowy W Zawierciu

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Urząd Miejski W Świętochłowicach

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Klenart Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
