GIM.271.1. 21.2025
Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników i terenów komunalnych na terenie miasta Jedlina-Zdrój w sezonie zimowym 2025/2026
Opis zamówienia
Zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników i terenów komunalnych na terenie miasta Jedlina-Zdrój w sezonie zimowym 2025/2026
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GIM.271.1. 21.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 października 2025, 12:00
- Data publikacji
- 22 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego