Wyniki przetargu: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych Powiatu Włoszczowskiego w sezonie zimowym 2025/2026
Opis zamówienia
ZDP.DZ.2610.13.2025.HS Zimowe utrzymanie dróg powiatowych Powiatu Włoszczowskiego w sezonie zimowym 2025/2026 (ID 1209787)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 5 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego