OSF.0050.174.2026
Przetarg: Zarządzenie nr OSF.0050.174.2026 Burmistrza Blachowni z dnia 25 sierpnia 2026 roku, w sprawie ogłoszenia pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego i zatwierdzenia regulaminu przetargu na sprzedaż...
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem postępowania jest sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Blachowni (obręb Gać), składającej się z trzech działek o łącznej powierzchni 0,3475 ha. Nieruchomość jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zgodnie z wydaną decyzją o warunkach zabudowy. Szczegółowa Charakterystyka Nieruchomości Nieruchomość objęta jest księgą wieczystą nr CZ1C/00168640/5 i składa się z następujących działek: Działka nr 23/5: powierzchnia 0,2752 ha (użytki: LIII 0,1608 ha, RVI 0,1144 ha). Działka nr 24/1: powierzchnia 0,0309 ha (użytki: RVI 0,0309 ha). Działka nr 23/4: powierzchnia 0,0414 ha (użytki: LIII 0,0262 ha, RVI 0,0152 ha).
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Ogłoszenie I przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż dz. nr 368/3 w Chwalisławiu
2026.08.07 Ogłoszenie o II przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż lokali mieszkalnych.



