FEDS.08.01-IZ.00-0009/23/30
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE nr FEDS.08.01-IZ.00-0009/23/30
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i przeprowadzenie 3-dniowego wyjazdu edukacyjnego do Warszawy dla 30 uczniów kierunku graficzno-poligraficznego wraz z 2 opiekunami z Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu. Wyjazd trwa 72 godziny (od wyjazdu z Zgorzelca do powrotu), obejmuje transport autokarem, 2 noclegi, pełne wyżywienie, bilety wstępu oraz program edukacyjny poszerzający wiedzę branżową w zakresie grafiki i poligrafii. Realizacja zaplanowana na 27-29 stycznia 2026 r., z możliwością dostosowania do reżimów sanitarnych COVID-19 po stronie Wykonawcy.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”