Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe nr 1.Przepływomierz oleju (FQ-101) – 1 sztuka, 2.Przepływomierz wody (FQ-211, FG-221) – 2 sztuki,3.Przepływomierz wody (FQ-301) – 1 sztuka
Opis zamówienia
Zapytanie ofertowe nr 23/10/20251.Przepływomierz oleju (FQ-101) – 1 sztuka, 2.Przepływomierz wody (FQ-211, FG-221) – 2 sztuki,3.Przepływomierz wody (FQ-301) – 1 sztukaPrzedmiotem zamówienia są przepływomierze do stanowiska badawczego:1.Przepływomierz oleju (FQ-101) – 1 sztuka, 2.Przepływomierz wody (FQ-211, FG-221) – 2 sztuki,3.Przepływomierz wody (FQ-301) – 1 sztukaObligatory
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 października 2025
- Data publikacji
- 10 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego