03/02/2026/0225/9.1/KP
Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe nr /0225/9.1/KP - wybór Wykonawcy, który zapewni studentom kierunku Dietetyka na I stopniu na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu w okresie od marca 2026 r. do 30 czerwca 2027 r....
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 2 czesci: Część 1: Specjalista ds. promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej Opis Przedmiotu Zamówienia Celem jest zapewnienie studentom kierunku Dietetyka na I stopniu na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu udziału w szkoleniu "Specjalista ds. promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej" w formie zdalnej w okresie od marca 2026 r. do 30 czerwca 2027 r. Orientacyjna liczba uczestników wynosi 80 osób, w grupach zamkniętych od 10 do 20 studentów. Szkolenie trwa 2 dni (16 godzin zegarowych, po 8 godzin dziennie z dwiema 15-minutowymi przerwami). Realizowane jest w ramach projektu "Dołącz, doświadczaj, rozwijaj się" FERS.01.05-IP.08-0225/23.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.




[ZAK/2026/002116] Prace budowlane - modernizacja lini dań gotowych - Animex Iława
