ZAPYTANIE OFERTOWE NR 01/02/2026
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE NR Transport materiałów wystawienniczych oraz montaż i demontaż zabudowy stoiska na targach Internorga 2026, 13-17 marca 2026, Niemcy, Hamburg
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja obsługi logistyczno-montażowej stoiska wystawienniczego na targach INTERNORGA 2026 w Hamburgu (Niemcy), odbywających się w dniach 13–17 marca 2026 r. Zakres obejmuje transport elementów zabudowy i wyposażenia stoiska w obie strony (z Warszawy do Hamburga i z powrotem), montaż zabudowy zgodnie z projektem, instalację wyposażenia, demontaż po targach oraz zapewnienie przechowania elementów. Stoisko zlokalizowane w hali A3, nr A3.401, o powierzchni 12 m² w konfiguracji typu L (3 m × 4 m), otwarte z dwóch stron. Zakres usługi - Organizacja transportu w obie strony z siedziby spółki w Warszawie (ul.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
2026/BZP 00403081 Budowa altan (wiat) wspomagających gospodarowanie odpadami komunalnymi
Dowóz uczniów do szkół i przedszkola na terenie Gminy Lubochniaw roku szkolnym 2026/2027

Dostawa foteli biurowych obrotowych dla Izby Administracji Skarbowej w Krakowie


Dożywianie (catering obiadowy dla szkoły podstawowej)

