FEMP 173/23-04/2026
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE NA DOSTAWĘ AUTOMATU SPAWALNICZEGO DO SPAWANIA ŁUKIEM KRYTYM nr FEMP 173/23-04/2026
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. automatu spawalniczego do spawania łukiem krytym, specjalistycznego urządzenia przeznaczonego do realizacji procesów spawania metodą SAW (Submerged Arc Welding). Automat musi spełniać szczegółowe parametry techniczne, być fabrycznie nowy (rok produkcji nie starszy niż 2025 r.) oraz obejmować dostawę, transport, montaż, uruchomienie, szkolenie operatorów oraz dostarczenie instrukcji i dokumentacji. Zamówienie musi być zrealizowane do 30.06.2026 r.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje