WZP.C.271.1.8.2023.HM
Przetarg: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania z VIII edycji Budżetu Obywatelskiego pn.: „Budowa bezpiecznika dla pieszych wzdłuż ul. Juliuszowskiej” (BO 22/XVI/2)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WZP.C.271.1.8.2023.HM
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 lutego 2023, 09:00
- Data publikacji
- 18 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
HBT/47798/2026 - Spawarka inwertowa Esab CADDY ARC 151i A31
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Wywóz urobku - SP Czerwionka-Leszczyny, SP Gliwice
Zamawiający
Orlen Budonaft

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

