SIR.2910.01.(01/SIR/7/ZP/25).2025
Przetarg: Zaprojektowanie i wyk. robót bud. w formule „zaprojektuj i wybuduj” zadania pn.: „Modernizacja Oddz. Chirurgii Dziecięcej, I i II Oddz. Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w WSZ w Płocku - etap II (2)”
Opis zamówienia
745,06 m2 × Modernizacja Oddziału Chirurgii Dziecięcej, I i II Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w WSZ w Płocku - etap II (2)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SIR.2910.01.(01/SIR/7/ZP/25).2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 marca 2025, 08:00
- Data publikacji
- 11 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego