TR.280.7.2022
Przetarg: Zapewnienie dostępu do wysokiej jakości usług zdrowotnych dla osób niepełnosprawnych w Szpitalu Uniwersyteckim im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze sp. z o.o.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- TR.280.7.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 grudnia 2022, 07:00
- Data publikacji
- 9 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

MAT/187/KO/2026 DOSTAWA - SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW I ŚRODKÓW PROFILAKTYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA





LM.261.36.2026 Sukcesywne dostawy asortymentu wykorzystywanego w chirurgii ogólnej

Przebudowa drogi powiatowej nr 1211F w m. Opalewo

Szkoły na piątkę w Gminie Bogdaniec
