Przetarg: Załadunek, odbiór, transport i rolnicze zagospodarowanie przez odzysk metodą R10 ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 pochodzących z oczyszczalni ścieków w Nowym Dworze g....
Opis zamówienia
Załadunek, odbiór, transport i rolnicze zagospodarowanie przez odzysk metodą R10 ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 pochodzących z oczyszczalni ścieków w Nowym Dworze g. Zbąszyń.DG.331.9.2025Przedmiotem zamówienia jest: załadunek, odbiór, transport i rolnicze zagospodarowanie przez odzysk metodą R10 ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 pochodzących z oczyszczalni ścieków w Nowym Dworze gm Zbąszyń.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 grudnia 2025, 00:00
- Data publikacji
- 5 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego