277/Ckt/22/AK/FBW
Przetarg: Zakup wyposażenia kwatermistrzowskiego w ramach realizacji Projektu PL/2017/PR/0014 współfinansowanego przez UE ze środków Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 277/Ckt/22/AK/FBW
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 stycznia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 22 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
