WGK.273.8.2026
Przetarg: Zakup wraz z dostawą i rozładunkiem sadzonek kwiatów bratków wielokwiatowych na obsadę wiosenną terenów Miasta Inowrocławia, w tym Parku Solankowego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą i rozładunkiem sadzonek kwiatów bratków wielokwiatowych przeznaczonych na obsadę wiosenną terenów Miasta Inowrocławia, w tym Parku Solankowego. Zamówienie obejmuje trzy odmiany kolorystyczne bratków wielokwiatowych w łącznej ilości 15 000 sztuk. Sadzonki mają być fabrycznie nowe i gotowe do sadzenia. Specyfikacja sadzonek - Bratek wielokwiatowy biały: 5 400 sztuk - Bratek wielokwiatowy żółty: 5 400 sztuk - Bratek wielokwiatowy czerwony lub bordowy lub bordowo-żółty: 4 200 sztuk
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WGK.273.8.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 marca 2026, 08:00
- Termin zadawania pytań
- 6 marca 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane