SZP.253.6.2022 BPSiTT.253.12.2022
Przetarg: Zakup usługi szkoleniowej dla studentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w ramach projektu pn. „Synergia – Zintegrowany Program Rozwoju SGGW” pn. „Bezzałogowe Statki Powietrzne”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SZP.253.6.2022 BPSiTT.253.12.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 25 października 2022, 09:00
- Data publikacji
- 17 października 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”