C/929/24/DWR/B
Przetarg: Zakup usługi polegającej na realizacji obowiązków instytucji tłumaczącej dla Międzynarodowych Standardów Rachunkowości Sektora Publicznego (IPSAS).
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- C/929/24/DWR/B
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 kwietnia 2025, 10:00
- Data publikacji
- 23 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
