492603
Przetarg: Zakup usług sporządzenia Koncepcji, Instalacji i Serwisu w ramach projektu Budowa szkolnych sieci dostępowych Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej – w podziale na 9 części
Opis zamówienia
Zakup usług sporządzenia Koncepcji, Instalacji i Serwisu w ramach projektu Budowa szkolnych sieci dostępowych Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej – w podziale na 9 części
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 492603
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 24 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
