OiN.272.38.2022
Przetarg: Zakup paliw do samochodów służbow tj. benzyny bezołowiowej i oleju napędowego, w system. sprzedaży bezgotówkowej dla Starostwa Powiatowego w Żurominie oraz jednost. organizacyjn powiatu na rok 2024.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OiN.272.38.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 grudnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 4 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
