39-ZP-08-24-111
Przetarg: „Zakup i dostawa owoców gr. I, produktów głęboko mrożonych, wędlin z mięsa drobiowego, wędlin z mięsa czerwonego , kawy , herbaty , olejów i tłuszczów, jaj z podziałem na części”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 39-ZP-08-24-111
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 sierpnia 2024, 06:00
- Data publikacji
- 5 sierpnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057




TA-ZR-46-2026 Naprawa niesprawnych mieszadeł firmy Grundfos.

Dostawa dystrybutorów dla stacji paliw w miejscowości Budzistowo koło Kołobrzegu

dostawa produktów leczniczych do programów lekowych dla USK-1 w Szczecinie




