Wyniki przetargu: Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody w ramach zadania – Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań OL i OC.SZP.272.7.2025
Opis zamówienia
Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody w ramach zadania – Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań OL i OC.SZP.272.7.2025 Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody w ramach zadania – Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań OL i OC.SZP.272.7.2025Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. fabrycznie nowej, mobilnej stacji uzdatniania wody do sytuacji kryzysowych/OC, kompletnej do pracy w terenie, z transportem, rozładunkiem, uruchomieniem oraz instruktażem.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 listopada 2025, 00:00
- Data publikacji
- 5 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego