ZZUM/02/2023
Przetarg: Zakup fabrycznie nowej Mini koparki wraz z osprzętem oraz dostawa we wskazane miejsce na terenie miasta Zielona Góra
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZZUM/02/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 20 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Dostawa 4 samochodów osobowych dla Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej

Równanie dróg gruntowych na terenie Powiatu Zielonogórskiego



„Rozbudowa systemu gospodarowania wodami opadowymi w Wawrowie”

RFP na dostawę wspornika sygnału ZN-98/PKP-3513-02.
BR/1200/21143550/00003867/2026 Dostawa minikoparki wraz z przyczepą dla RD Międzychód

Szkoły na piątkę w Gminie Bogdaniec