MSS-DN-ZPP-26-1/23
Przetarg: Zakup, dostawę, montaż pierwszego wyposażenia dla nowotworzonego Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej ramach realizacji zadania pn.: „(...)”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- MSS-DN-ZPP-26-1/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 stycznia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 10 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
