97/WOT/26/PS
Przetarg: Zakup Akumulatora
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego akumulatora o specyfikacji technicznej Yuasa YVB3115. Specyfikacja techniczna Model: Yuasa YVB3115 Pojemność: 85Ah Prąd rozruchowy: 760A Warunki formalne złożenia oferty Tryb postępowania: Zapytanie ofertowe otwarte (postępowanie wyłączone z PZP). Sposób składania ofert: Za pośrednictwem platformy elektronicznej Marketplanet. Termin składania ofert: Do dnia 2026-09-02, godzina 15:00. Termin otwarcia ofert: 2026-09-02, godzina 15:00. Rodzaj zamówienia: Dostawy.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 97/WOT/26/PS
- Tryb postępowania
- zapytanie ofertowe
- Termin składania ofert
- 2 września 2026, 15:00
- Termin zadawania pytań
- 29 sierpnia 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane