ZP.271.03.2023
Przetarg: Zagospodarowanie plaży w Chełmku, Gmina Nowa Sól
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.03.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 lutego 2023, 11:00
- Data publikacji
- 10 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Konwaliowej w Małomicach”
Szkoły na piątkę w Gminie Bogdaniec
RFP na dostawę wspornika sygnału ZN-98/PKP-3513-02.
BR/1200/21143550/00003867/2026 Dostawa minikoparki wraz z przyczepą dla RD Międzychód