DZ.KK.26.3.9.2023
Przetarg: Zadanie nr 1 i Zadanie nr 2: Sukcesywne wykonywanie remontów gminnych lokali mieszkalnych, budynków, pomieszczeń i części wspólnych w budynkach mieszkalnych.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZ.KK.26.3.9.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 marca 2023, 10:00
- Data publikacji
- 3 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podlaskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO ORAZ URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH - 2

BR/2810/21141890/00003642/2026 Dostawa płyt betonowych do Enea Ciepło sp. z o.o.
Realizacja usług społecznych w projekcie pn.:„Centrum Usług Społecznych w Gminie Przerośl”



