PZD.3210.3.2023
Przetarg: ZADANIE NR 1 - Dostawa żwirów kruszonych o frakcjach: 2-5,6 mm i 8-11,2 mm (kruszywo grube) w łącznej ilości ok. 559 ton. ZADANIE NR 2 - Dostawa ok. 470 ton kruszywa – pospółki sortowanej bez gliny.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PZD.3210.3.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 20 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
[ZAK/2026/002116] Prace budowlane - modernizacja lini dań gotowych - Animex Iława
ZAK/2026/002077 Modernizacja dachu budynku socjalnego - Bykowo
ZAK/2026/001455 Pełnienie funkcji Kierownika Budowy przy budowie magazynów zbożowych w Kurzętniku
ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU SIECIOWEGO ORAZ SERWERA WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM