Przetarg: Dostawa 50 szt. fabrycznie nowych radiotelefonów Motorola DM4600E VHF 136-174 MHZ RADIOTELEFON CYFROWY DMR
Opis zamówienia
WZK-I.5533.20.2025 Dostawa 50 szt. fabrycznie nowych radiotelefonów Motorola DM4600E VHF 136-174 MHZ RADIOTELEFON CYFROWY DMR (ID 1201420)Radiotelefon Motorola DM4600E VHF; Motorola DM4600E VHF 136-174 MHZ RADIOTELEFON CYFROWY DMR; 50 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 października 2025, 00:00
- Data publikacji
- 24 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego