Wyniki przetargu: Zimowe Utrzymanie Dróg Powiatowych/ciągów komunikacyjnych (pieszo-rowerowych) na terenie miasta Świdnik w sezonie zimowym 2025/2026
Opis zamówienia
WZF.272.23.2025 Zimowe Utrzymanie Dróg Powiatowych/ciągów komunikacyjnych (pieszo-rowerowych) na terenie miasta Świdnik w sezonie zimowym 2025/2026 (ID 1187194)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 października 2025
- Data publikacji
- 3 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego