Wyniki przetargu: WZ-091- 5/25 Dostawa opon autobusowych
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Łódź Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościąprzetarg nieograniczony
13 lutego 2025Publikacja
27 lutego 2025Składanie ofert
Opis zamówienia
Dostawa opon autobusowych; Zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku 1 do zapytania ofertowego (Formularz opisowo - cenowy); 700 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 lutego 2025, 12:00
- Data publikacji
- 13 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego