ZP.271.0012.2023
Przetarg: Wymiana źródeł ciepła w lokalach mieszkalnych położonych na terenie miasta Nowej Soli – część 4 (2 postępowanie).
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.0012.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 marca 2023, 09:45
- Data publikacji
- 15 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Dostawa 4 samochodów osobowych dla Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej

Równanie dróg gruntowych na terenie Powiatu Zielonogórskiego



„Rozbudowa systemu gospodarowania wodami opadowymi w Wawrowie”

RFP na dostawę wspornika sygnału ZN-98/PKP-3513-02.
BR/1200/21143550/00003867/2026 Dostawa minikoparki wraz z przyczepą dla RD Międzychód

Szkoły na piątkę w Gminie Bogdaniec