IA1.284.7.2023.DM
Przetarg: Wymiana rozdzielni głównej w budynkach Wydziału Elektrycznego. Znak sprawy IA1.284.7.2023.DM
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IA1.284.7.2023.DM
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 maja 2023, 07:00
- Data publikacji
- 13 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Pkp Cargotabor Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Polska Grupa Górnicza S. A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Koleje Śląskie Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

43/26 – Dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej
Zamawiający
Szpital Wojewódzki W Bielsku-Białej

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
