IZ.271.13.2023
Przetarg: Wymiana okien w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 35 im. Małego Księcia przy ul. 1 Maja 5 w Częstochowie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IZ.271.13.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 24 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Koleje Śląskie Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Katowickie Centrum Onkologii

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Rozbudowa ul. Danusi i Heleny w Częstochowie
Zamawiający
Miejski Zarząd Dróg W Częstochowie

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Polska Grupa Górnicza S.A. - Kwk Murcki-Staszic
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Polska Grupa Górnicza S.A.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
