SA.270.3.3.2023
Przetarg: Wymiana istniejących kotłów co. obejmująca dostawę nowych kotłów co. wraz z dostosowaniem istniejących instalacji co. w budynkach mieszkalnych będących w zarządzie Nadleśnictwa Stąporków
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SA.270.3.3.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 23 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

„Uzupełnienie małej architektury w gminie Radoszyce”


Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i części komputerowych KU.2301.79.2026

ZP-1530-2026 Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi - 20 zestawów

Wymianę kompletu urządzeń mieszalnika i wirówki w budynku N-7 w Mesko S.A. w Pionkach


