IGO.271.11.2022.BK.BZP
Przetarg: Wymiana instalacji centralnego ogrzewania wraz ze źródłem ciepła w budynku Ośrodka Zdrowia przy ul. Karolkowej 7 w Wilczynie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IGO.271.11.2022.BK.BZP
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 stycznia 2023, 07:42
- Data publikacji
- 28 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Rewitalizacja Placu Przemysława w Buku - rynku

429/2026 Zakup i dostawa 4szt projektorów multimedialnych EPSON EB-FH54


Zakup napojów bezalkoholowych 2027-2028


PO/SPODNIE ROBOCZE JEANSOWE, dostawa: Poznań, P10046/9516

Zakup zacisku prod.BELOS/1000063744/MS