ZP.271.1.13.2024
Przetarg: Wykonywanie usług przewozowych do szkół na terenie Gminy Wodzisław w roku szkolnym 2024/2025
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.1.13.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 sierpnia 2024, 08:00
- Data publikacji
- 9 sierpnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
ZP-1530-2026 Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi - 20 zestawów

Wymianę kompletu urządzeń mieszalnika i wirówki w budynku N-7 w Mesko S.A. w Pionkach


„Budowa magazynu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej dla Gminy Radków”




Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i części komputerowych KU.2301.79.2026

