ZP/Wr/Rb/28/23
Przetarg: Wykonywanie prac remontowych robót ogólnobudowlanych, usług pogotow. techn. zw. z utrzym. zasobów administr. przez ZGN Praga-Płd. (AN6) 2023-24 – roboty podobne 1 do um. GN/PS/54/22/NZ z 03.08.2022 r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/Wr/Rb/28/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 12 maja 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

